آمار بازدیدکنندگان


97
127
224
1097
2923
2819
5742

در حال حاضر یک میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

مؤسسه تحصيلات عالي خواجه عبدالله انصاري(رح)، كانون علم، عقلانيت و تخصص

وزارت تحصیلات عالی افغانستان، اخيرا بر اساس يك ارزيابي مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی را رتبه بندي نموده است. در اين ارزيابي، مؤسسه تحصيلات عالي خواجه عبدالله انصاري(رح) جزء مؤسسات برتر تحصیلات عالی در بخش خصوصی شاخته شده و در دستة مؤسسات رتبة اول در سطح كشور قرار گرفته است.

اين ارزیابی توسط ریاست تضمین کیفیت و اعتباردهی اين وزارت و با شاخص‌هاي كيفي چون عالی، خیلی خوب، خوب، متوسط و ضعيف انجام شده است. بر بنياد نتايج ارزيابي يادشده در ميان مؤسسات تحصيلات عالي خصوصي هیچ مؤسسه‌اي با درجة عالی شناخته نشده و تعداد اندكي از مؤسسات رتبة «خیلی خوب»‌ را كسب نموده است که مؤسسه تحصیلات عالی خواجه عبدالله انصاري از آن جمله است. اين در حالي است كه در رتبۀ «خوب» نیز شمار كمي از مؤسسات قرار گرفته است و بيشتر مؤسسات تحصيلات عالي خصوصي متوسط يا ضعیف ارزیابی شده‌اند.

 مؤسساتي كه در رديف‌هاي نخست قرار گرفته‌اند از امتیازاتي برخوردار خواهند بود كه امکان گسترش فعالیت‌ها، تأسیس رشته‌ها و دپارتمنت‌های جدید، ارتقا يافتن به دانشگاه (پوهنتون) در صورت تقاضا، از آن جمله است.

اين ارزيابي بر اساس معیارهای چون کدر علمی دایمی، کیفیت تدریس و تطبیق نصاب درسی، گزارش دهی منظم، تطبیق سیستم اداری مناسب و معیاری، برگزاری سیمینارهای علمي و تولید آثار علمی انجام شده است. 

مؤسسه تحصيلات عالي خواجه عبدالله انصاري (رح)، اين موفقيت را مرهون زحمات و تلاش‌هاي خستگي‌ناپذير مسئولان دلسوز، اساتيد و كدر علمي فرهيخته و كارمندان متعهد خود مي‌باشد و به همة آنان تبريك مي‌گويد.

 

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظرات   

 
+1 #1 نوید 1391-12-22 10:51
خوشحالیم که این خبر را می شنویم و به راستی حق هم همین است من چند نفر از دوستانم دراین مؤسسه تحصیل میکنند خیلی از وضعیت درسی و اساتید آنجا راضی هستند زیرا کادر ثابت دارند و اساتید هم خیلی زحمت می کشند و دلسوزند امکانات خوبی هم وجود دارد دیگه در افغانستان بهتر از این نمی شود.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

جنتری

.
دوشنبه 6 دلو 1393.
-
الإثنين 6 ربيع ثاني 1436.
-
Jan 26 2015.
-